Gregers – Bergamo Sort Lakk

1 499,-

Sort

  • Gratis frakt fra 999,-
  • Enkel retur
  • 2 års garanti

Gi antrekket ditt en sofistikert finish med Gregers Black Patent, en eksklusiv lakk-sko i sort som kombinerer tidløs eleganse med førsteklasses komfort.

Denne stilrene skoen er designet for å gi deg en perfekt passform, med en smidig konstruksjon som sikrer at den sitter godt på foten gjennom hele dagen og kvelden. Det høyglansede lakk-skinnet gir et luksuriøst preg, og den klassiske cap-toe-designen tilfører et raffinert uttrykk som passer perfekt til både smoking og dress.

Med Gregers Black Patent får du en sko som kombinerer luksus, stil og komfort – et must-have for den moderne mannen som verdsetter kvalitet og eleganse.

Kjønn

Bruksformål

,

Egenskaper

Pustende

Fôret

Nei

Materiale overdel

Lær

Såle

Syntetisk

Sesong

, , ,

Snøre

Ja

Vi bruker Bring til og sende skoene til deg. Du kan velge mellom 3 forskjellige steder du ønsker skoene dine levert i utsjekken til Klarna

Din skobutikk siden 1979

- Trapessko

Relaterte produkter

Her har vi samlet tilsvarende sko i produktkategorien du ser på nå.

Gregers – Bergamo Sort Lakk
1 499,- Select options